Potańcówka u Stacha - Before Party 14.06.2019
Zapraszamy na potańcówkę rozpoczynającą Swingowe Rozpoczęcie Lata! Jazz tradycyjny, fascynujący ludzie, drewniany parkiet ♥ oraz wyjątkowe miejsce gdzie można spróbować zacnych zawierciańskich złotych trunków z czego słynie Karczma u Stacha to z pewnością przepis na dobre rozpoczęcie wspólnego świętowania naszych urodzin :)Ponadto dla tych którzy zgłodnieją kuchnia będzie serwować pyszne dania kuchni polskiej :) 20:30 - Start imprezy 21:00 - Taster Rueda Swingowa 1:00 - Zakończenie Imprezy W piątek 14 czerwca zapraszamy na potańcówkę! Wstęp wolny!
Potańcówka na Fontannie 24.05.2019
Zapraszamy wszystkich na retro potańcówkę! Sezon letni otwarty! Tańczymy na fontannie! :) Pragniemy przenieść Was w klimat lat 20' oraz zarazić całe Zawiercie swingiem. Przyjdźcie koniecznie popatrzeć lub dołączyć do Nas! 19:00 - 20:00 Zapraszamy!
Potańcówka w Patelni Smaków Piątek 26 kwietnia
Zapraszamy na Potańcówkę. Tym razem zapraszamy do Ogrodzieńca do pięknych wnętrz Patelni Smaków. Kuchnia czynna będzie dla nas do 21:00, a jej specjałem jest pstrąg zatem przygotujcie się na ucztę nie tylko taneczną. Start: 20:30 Zapraszamy potańczyć i posłuchać wspaniałej muzyki lat 20'.
Zajęcia od podstaw Lindy Hop - Nowy Kurs 2019 !
Z ogromną przyjemnością Let's Rock Zawiercie zaprasza na zajęcia z tańca Lindy Hop. Do kogo kierowane są te zajęcia? Absolutnie do wszystkich którzy są pełnoletni lub swoją osiemnastkę obchodzą już po raz kolejny :)Zajęcia prowadzone będą od podstaw, więc nie jest wymagana żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne.Spotykać będziemy się co wtorek o godzinie 19:00 - 20:15. Serdecznie zapraszamy aby wspólnie z Let’s Rock odkrywać zachwycający świat tańców swingowych.

newsletter