LET'S ROCK

KLUB MIŁOŚNIKÓW TAŃCÓW SWINGOWYCH ZAWIERCIE


Organizatorzy i prowadzący zajęcia:
Martyna Wacławik - tel. 506 546 787 | Michał Wacławik - kom. 889 320 278

Miejsce prowadzenia kursów:
Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu, ul. Piastowska 1

www.letsrock.com.pl | email: letsrockzawiercie@gmail.com
Facebook: Let's Rock - klub miłośników tańców swingowych Zawiercie

Imię i Nazwisko:
Twój e-mail:
Nr telefonu:
Treść:
 

Zajęcia od podstaw Lindy Hop - Nowy Kurs 2020 !
Z ogromną przyjemnością Let's Rock Zawiercie zaprasza na zajęcia z tańca Lindy Hop. Do kogo kierowane są te zajęcia? Absolutnie do wszystkich którzy są pełnoletni lub swoją osiemnastkę obchodzą już po raz kolejny :) Zajęcia prowadzone będą od podstaw, więc nie jest wymagana żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne. Spotykać będziemy się co wtorek o godzinie 19:00 - 20:15. Serdecznie zapraszamy aby wspólnie z Let’s Rock odkrywać zachwycający świat tańców swingowych.
Potańcówka w Venezii
Zapraszamy na potańcówkę. Klimatyczne wnętrze Venezia Pizzeria & Trattoria to wyjątkowe miejsce nie tylko aby zjeść prawdziwą włoską pizze ale również aby dzięki gościnności właścicieli również posłuchać Jazzu Tradycyjnego i potańczyć w stylu lat 20' 20:30 - Start potańcówki 24:00 - Zakończenie Imprezy Wstęp wolny
Anielska Potańcówka- Piątek 18 Października
Zapraszamy na Potańcówkę :) Klimatyczne i przytulne wnętrze Piwnicy pod Aniołem to zdecydowanie dobre miejsce na na Jazz Tradycyjny i oczywiście naszą potańcówkę. Piątek 18 Października Start: 20:30 Zapraszamy potańczyć i posłuchać wspaniałej muzyki tal 20'.
Zajęcia od podstaw Lindy Hop - Nowy Kurs 17.09.2019
Z ogromną przyjemnością Let's Rock Zawiercie zaprasza na zajęcia z tańca Lindy Hop.Do kogo kierowane są te zajęcia? Absolutnie do wszystkich którzy są pełnoletni lub swoją osiemnastkę obchodzą już po raz kolejny :) Zajęcia prowadzone będą od podstaw, więc nie jest wymagana żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne. Spotykać będziemy się co wtorek o godzinie 19:00 - 20:15.

newsletter