Dwa razy w roku organizujemy Kurs Tańca Od Podstaw z Lindy Hop - w luty oraz we wrzesień. Kursy odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu ul. Piastowska 1.

Zajęcia prowadzone od podstaw są skierowane do osób chcących rozpocząć przygodę z tańcem, szukają hobby dla siebie, chcą spędzić czas w gronie osób które kochają muzykę swingową z lat 20'-40'. Dedykowane są zarówno dla osób pełnoletnich jak i dla osób dorosłych w każdym wieku, ponieważ w tym tańcu górna granica wieku nie obowiązuje!

Na Naszych zajęciach obowiązują zmiany w parach, więc zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i oczywiście pary. Jeśli lubisz dobrą zabawę, muzykę z lat 20'-40' oraz chcesz poznać ten swingowy taniec, to musisz koniecznie przyjść na zajęcia do Let's Rock.

Wszystkie informacje dotyczące nowych Kursów Tańca Od Podstaw będą na bieżąco publikowane w aktualnościach.

W przypadku dużej dysproporcji pomiędzy partnerkami i partnerami zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania rejestracji i utworzenie listy rezerwowej.Na obecną chwilę prowadzimy kursy Lindy Hop na poziomach początkujący, średniozaawansowany oraz zaawansowany. Zajęcia obu grup odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu przy ulicy Piastowskiej 1 według następującego harmonogramu:

- Grupa Początkująca LH 1
    wtorek: 19:00 - 20:15


- Grupa LH 2
    wtorek: 20:30 - 21:45


- Grupa LH 3
    środa: 20:00 - 21:30


Start Kursu od Podstaw planujemy we wrześniu 2019 roku.


Nie musisz mieć partnera.
Partnerzy / partnerki zostają przypisywani wg kolejności zgłoszeń.
W przypadku braku miejsc, Twoje zgłoszenie trafia na listę oczekującą.


Imię i Nazwisko:


Wybrana technika:


Twój e-mail:


Nr telefonu:


Imię i Nazwisko:


Imię i Nazwisko:


Wybrana technika:


E-mail:


Nr telefonu:E-mail:


Nr telefonu:


Potańcówka u Stacha - Before Party 14.06.2019
Zapraszamy na potańcówkę rozpoczynającą Swingowe Rozpoczęcie Lata! Jazz tradycyjny, fascynujący ludzie, drewniany parkiet ♥ oraz wyjątkowe miejsce gdzie można spróbować zacnych zawierciańskich złotych trunków z czego słynie Karczma u Stacha to z pewnością przepis na dobre rozpoczęcie wspólnego świętowania naszych urodzin :)Ponadto dla tych którzy zgłodnieją kuchnia będzie serwować pyszne dania kuchni polskiej :) 20:30 - Start imprezy 21:00 - Taster Rueda Swingowa 1:00 - Zakończenie Imprezy W piątek 14 czerwca zapraszamy na potańcówkę! Wstęp wolny!
Potańcówka na Fontannie 24.05.2019
Zapraszamy wszystkich na retro potańcówkę! Sezon letni otwarty! Tańczymy na fontannie! :) Pragniemy przenieść Was w klimat lat 20' oraz zarazić całe Zawiercie swingiem. Przyjdźcie koniecznie popatrzeć lub dołączyć do Nas! 19:00 - 20:00 Zapraszamy!
Potańcówka w Patelni Smaków Piątek 26 kwietnia
Zapraszamy na Potańcówkę. Tym razem zapraszamy do Ogrodzieńca do pięknych wnętrz Patelni Smaków. Kuchnia czynna będzie dla nas do 21:00, a jej specjałem jest pstrąg zatem przygotujcie się na ucztę nie tylko taneczną. Start: 20:30 Zapraszamy potańczyć i posłuchać wspaniałej muzyki lat 20'.
Zajęcia od podstaw Lindy Hop - Nowy Kurs 2019 !
Z ogromną przyjemnością Let's Rock Zawiercie zaprasza na zajęcia z tańca Lindy Hop. Do kogo kierowane są te zajęcia? Absolutnie do wszystkich którzy są pełnoletni lub swoją osiemnastkę obchodzą już po raz kolejny :)Zajęcia prowadzone będą od podstaw, więc nie jest wymagana żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne.Spotykać będziemy się co wtorek o godzinie 19:00 - 20:15. Serdecznie zapraszamy aby wspólnie z Let’s Rock odkrywać zachwycający świat tańców swingowych.

newsletter