Dwa razy w roku organizujemy Kurs Tańca Od Podstaw z Lindy Hop - w luty oraz we wrzesień. Kursy odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu ul. Piastowska 1.

Zajęcia prowadzone od podstaw są skierowane do osób chcących rozpocząć przygodę z tańcem, szukają hobby dla siebie, chcą spędzić czas w gronie osób które kochają muzykę swingową z lat 20'-40'. Dedykowane są zarówno dla osób pełnoletnich jak i dla osób dorosłych w każdym wieku, ponieważ w tym tańcu górna granica wieku nie obowiązuje!

Na Naszych zajęciach obowiązują zmiany w parach, więc zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i oczywiście pary. Jeśli lubisz dobrą zabawę, muzykę z lat 20'-40' oraz chcesz poznać ten swingowy taniec, to musisz koniecznie przyjść na zajęcia do Let's Rock.

Wszystkie informacje dotyczące nowych Kursów Tańca Od Podstaw będą na bieżąco publikowane w aktualnościach.

W przypadku dużej dysproporcji pomiędzy partnerkami i partnerami zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania rejestracji i utworzenie listy rezerwowej.Kurs od Podstaw “First Class” - wtorek 19:00 - 20:15

   Trwa 3 miesiące i obejmuje 12 kolejnych zajęć. Uczymy podstawowych rytmik oraz przejść. Skupiamy się na dobrej zabawie i rozluźnieniu dodając trochę techniki aby móc swobodnie tańczyć na potańcówkach oraz móc dołączyć do grupy “Happy Class”


Grupa “Happy Class” - wtorek 20:30 - 21:45

   Trwa ciągle i przeznaczona jest dla wszystkich którzy ukończyli kurs od podstaw. Uczyć będziemy zwariowanych przejść i figur, które z łatwością wykorzystacie na parkiecie. Nie będziemy się bardzo mocno skupiać na technice, ponieważ celem tych zajęć jest wzbogacenie wachlarza swoich figur oraz dobra zabawa.


Grupa “Master Class” - środa 20:15 - 21:30

   Trwa ciągle i przeznaczona jest dla osób które tańczą minimum 1 rok, chodzą regularnie na zajęcia i Praktisy oraz uczęszczają na warsztaty Lindy Hop. Na tych zajęciach skupiać się będziemy na technice tańca oraz wprowadzać bardziej złożone przejścia i figury, które wymagają większego doświadczenia tanecznego oraz kontroli ciała.


Praktis (zajęcia dodatkowe) - środa 19:00 - 20:00

   Trwają ciągle i przeznaczone są dla wszystkich grup. Sam decydujesz czego chciałbyś się nauczyć :) Możemy powtórzyć z Tobą poprzednie zajęcia lub odpowiedzieć Ci indywidualnie na wszystkie nurtujące Cię pytania. To czas dla Ciebie, więc jeśli wtorkowe zajęcia to dla Ciebie troszkę za mało zawsze podczas Praktisu możemy podpowiedzieć Ci jak rozwinąć swój warsztat taneczny. Jednym słowem Praktisy to najkrótsza droga aby dostać się do “Master Class”Nie musisz mieć partnera.
Partnerzy / partnerki zostają przypisywani wg kolejności zgłoszeń.
W przypadku braku miejsc, Twoje zgłoszenie trafia na listę oczekującą.


Imię i Nazwisko:


Wybrana technika:


Twój e-mail:


Nr telefonu:


Imię i Nazwisko:


Imię i Nazwisko:


Wybrana technika:


E-mail:


Nr telefonu:E-mail:


Nr telefonu:


Zajęcia od podstaw Lindy Hop - Nowy Kurs 2020 !
Z ogromną przyjemnością Let's Rock Zawiercie zaprasza na zajęcia z tańca Lindy Hop. Do kogo kierowane są te zajęcia? Absolutnie do wszystkich którzy są pełnoletni lub swoją osiemnastkę obchodzą już po raz kolejny :) Zajęcia prowadzone będą od podstaw, więc nie jest wymagana żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne. Spotykać będziemy się co wtorek o godzinie 19:00 - 20:15. Serdecznie zapraszamy aby wspólnie z Let’s Rock odkrywać zachwycający świat tańców swingowych.
Potańcówka w Venezii
Zapraszamy na potańcówkę. Klimatyczne wnętrze Venezia Pizzeria & Trattoria to wyjątkowe miejsce nie tylko aby zjeść prawdziwą włoską pizze ale również aby dzięki gościnności właścicieli również posłuchać Jazzu Tradycyjnego i potańczyć w stylu lat 20' 20:30 - Start potańcówki 24:00 - Zakończenie Imprezy Wstęp wolny
Anielska Potańcówka- Piątek 18 Października
Zapraszamy na Potańcówkę :) Klimatyczne i przytulne wnętrze Piwnicy pod Aniołem to zdecydowanie dobre miejsce na na Jazz Tradycyjny i oczywiście naszą potańcówkę. Piątek 18 Października Start: 20:30 Zapraszamy potańczyć i posłuchać wspaniałej muzyki tal 20'.
Zajęcia od podstaw Lindy Hop - Nowy Kurs 17.09.2019
Z ogromną przyjemnością Let's Rock Zawiercie zaprasza na zajęcia z tańca Lindy Hop.Do kogo kierowane są te zajęcia? Absolutnie do wszystkich którzy są pełnoletni lub swoją osiemnastkę obchodzą już po raz kolejny :) Zajęcia prowadzone będą od podstaw, więc nie jest wymagana żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne. Spotykać będziemy się co wtorek o godzinie 19:00 - 20:15.

newsletter