Kursy

Zajęcia w Let's Rock

W Let's Rock prowadzimy zajęcia na trzech poziomach: początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.

Zajęcia organizujemy w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu - sala 320.

Na zajęciach obowiązują zmiany w parach. Zapraszamy osoby indywidualne, jak i pary. Jedyny warunek to ukończone 18 lat.

*W przypadku dużej dysproporcji między partnerkami i partnerami, zastrzegamy sobie możliwość do wstrzymania zapisów i utworzenia listy rezerwowej.

kursanci zbijający piątki podczas zajęć
kursanci wykonujący ćwiczenia

Formy Zajęć

Tancerze przygotowywujący się do zajęć

First Class

Kurs trwa 3 miesiące i obejmuje 12 kolejnych zajęć. Uczymy podstawowych rytmik oraz przejść. Skupiamy się na dobrej zabawie i rozluźnieniu dodając trochę techniki aby swobodnie tańczyć na potańcówkach oraz móc dołączyć do grupy “Happy Class”

 • Zapisy: Luty i wrzesień
 • Czas trwania: 3 miesiące
 • Zajęcia: środa, 20:30 - 21:30
Zapisz się
Tancerze wykonujacy obrót

Happy Class

Kurs trwa w trybie ciągłym i przeznaczona jest dla wszystkich, którzy ukończyli kurs od podstaw. Uczyć będziemy zwariowanych przejść i figur, które z łatwością wykorzystasz na parkiecie. Nie będziemy się bardzo mocno skupiać na technice, ponieważ celem tych zajęć jest wzbogacenie wachlarza Twoich figur oraz dobra zabawa.

 • Zapisy: Po ukończeniu First Class
 • Czas trwania: w trybie ciągłym
 • Zajęcia: wtorek, 20:30 - 21:45
Para tancerzy wykonująca zaawansawana technike rytmiczną

Master Class

Kurs trwa w trybie ciągłym i przeznaczona jest dla osób które tańczą minimum 1 rok, chodzą regularnie na zajęcia i Praktisy oraz uczęszczają na warsztaty Lindy Hop. Na tych zajęciach skupiać się będziemy na technice tańca oraz wprowadzać bardziej złożone przejścia i figury, które wymagają większego doświadczenia tanecznego oraz kontroli ciała.

 • Zapisy: Po ukończeniu Happy Class
 • Czas trwania: w trybie ciągłym
 • Zajęcia: środa, 19:00 - 20:15
uśmiechnięci kursanci na zajęciach dodatkowych

Praktis

Zajęcia trwają w trybie ciągłym i przeznaczone są dla wszystkich grup. Sam/sama decydujesz czego chciałbyś/chciałabyś się nauczyć :) Możemy powtórzyć z Tobą poprzednie zajęcia lub odpowiedzieć Ci indywidualnie na wszystkie nurtujące Cię pytania. To czas dla Ciebie, więc jeśli wtorkowe lub środowe zajęcia to dla Ciebie troszkę za mało zawsze podczas Praktisu możemy podpowiedzieć Ci jak rozwinąć Twój warsztat taneczny. Jednym słowem Praktisy, to najkrótsza droga aby dostać się do “Master Class” oraz stać się bardziej świadomym tancerzem.

 • Zapisy: Po rozpoczęciu First Class
 • Czas trwania: w trybie ciągłym
 • Zajęcia: środa, 20:15 - 21:45

Jak zacząć?

Rejestracja

Pamiętaj, że Twój partner/partnerka również będą musieli wypełnić i wysłać formularz. Po zgłoszeniu w ciagu 72 godzin dostaniecie od nas maila z potwierdzeniem rejestracji. Serdecznie zapraszamy aby wspólnie z Let's Rock odkrywac zachwycający świat tańców swingowych

*ilość miejsc jest ograniczona

Poniżej znajduje się link do rejestracji na aktualny kurs

Prosimy o zapoznanie sie z regulaminem

FAQ

Sala w której odbywają się zajęcia zdajduje się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu przy ulicy Piastowskiej 1. Do budynku dostaniemy się bocznym wejściem, od strony ul. Henryka Sienkiewicza. Po minięciu portierni udajemy się na 3 piętro, po lewej stronie będzie korytarz a na jego końcu znajdziemy salę nr 320

Odpowiedź brzmi: nie! Zarówno podczas potańcówek, jak i zajęć panuje ogólnie przyjęta zasada rotacji partnerów. Warto rozejrzeć się wśród znajomych za partnerem, jednak dopóki proporcja ilości partnerów do partnerek w grupie na to pozwala - przyjmujemy zapisy bez partnera. W przypadku dysproporcji tworzymy listy oczekujących (liczy się kolejność zgłoszeń!).

Wygodne buty i ubranie, coś na zmianę i duuużo dobrych chęci!

Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu dostaniesz od nas e-mail, w którym pokierujemy Cię dalej co, jak i kiedy. Dostaniesz też wszelkie informacje, co do płatności i terminu. Jeśli jednak będziesz miała/miał problem z wypełnieniem formularza, śmiało, przyjdź do nas podczas trwania zajęć na ulice Piastowską 1 do sali 320, a pomożemy Ci się zapisać

Wiemy, że jesteś wierny swojej/emu partnerce/owi, ale chcemy nauczyć Cię tańczenia z każdym i przy każdej okazji, dlatego podczas zajęć odbywa się rotacja partnerów (i nie robimy wyjątków od tej zasady!). Dzięki temu twoje umiejętności wzrosną o wiele szybciej! I będziesz miała/ł okazję poznać wszystkich uczestników

Jeśli zapisujesz się w parze, każdy z Was musi wypełnić osobny formularz i podać drugą osobę jako swojego partnera/partnerkę. Pamiętaj! Zapis w parze pozwala dostać się Tobie i Twojemu partnerowi/Twojej partnerce na te same zajęcia, ale podczas zajęć wszyscy się zmieniamy w parach.

Nasz grafik jest dostępny na stronie, a tam znajdziesz wszystkie informację na temat godziny oraz daty startu zajęć.

Niestety nie, nie można nadrobić nieobecności jak i nie można otrzymać zwrotu za zajęcia na których się nie było.